"החזירו לי את הזיכרון האחרון שיש לי ולבני מבעלי"
שמעון איפרגן | mako 15/09/13

גנבים שפרצו ביום חמישי בלילה לביתה של רוני להב בגן שמואל לקחו מכל הבא ליד, וגם את האייפד ובו הזיכרונות האחרונים שלה מבעלה יובל, כשהוא מצולם עם בנם התינוק, לפני שנפטר לפני שנתיים מסרטן. "אני מבקשת מהגנבים שיחזירו לי לפחות את האייפד עם הסרטונים ויגלו טיפה של אנושיות. אני מעריכה שהם לא ידעו מה הם גונבים״, היא אומרת ל-mako

רוני, יובל ועידן להב
"״לצערי לא היה לי גיבוי של הסרטונים. יובל ז"ל, רוני ועידן
צילום׃  צילום ביתי
גנבים שפרצו ביום חמישי בערב לביתה של רוני להב מקיבוץ גן שמואל, לקחו מהבית רכוש רב, כולל אייפד שהכיל סרטונים של בעלה, יובל ז״ל, חולה סרטן שנפטר לפני כשנתיים. הסרטונים תיעדו את החודשים האחרונים של יובל כשהוא משחק ורוקד עם בנו עידן, אז בן כשנה.

״אלה הזיכרונות האחרונים שלי מיובל. מזכרת אחרונה ממנו. אני מבקשת מהגנבים שיחזירו לי לפחות את האייפד עם הסרטונים ויגלו טיפה של אנושיות. אני מעריכה שהם לא ידעו מה הם גונבים״, סיפרה להב ל-mako.

ביום חמישי בלילה חדרו לקיבוץ גן שמואל, הממוקם מזרחית לחדרה, כשלושה פורצים שניסו לגנוב רכוש מבתי החברים. מספר חברים שניעורו משנתם הצליחו להבריח את הפורצים, אבל להב, שישנה בבית עם בנה הפעוט עידן, לא התעוררה והגנבים לקחו מכל הבא ליד: אייפד, מיני אייפד, טאבלט, סמארטפון, וכסף מזומן.

ביום שישי בבוקר כשהתעוררה להב גילתה שגם האייפד עם הסרטונים של יובל רוקד ושמח עם בנם עידן, נגנב. להב הגישה תלונה במשטרת חדרה ושוטרי המעבדה לזיהוי פלילי הגיעו לביתה אבל לא מצאו טביעות אצבע כיוון שהגנבים עטו כפפות על ידיהם. להב מקווה שהחוקרים יערכו איכון על הטלפונים של הפורצים שהיו בזירה מתוך תקווה שהם נשאו על גופם טלפון סלולרי וניתן יהיה להגיע אליהם במהירות ולהחזיר לה את הזיכרונות.

להב העלתה פוסט בעמוד הפייסבוק שלה שזכה למאות שיתופים מתוך תקווה שהגנבים יקראו את זה ויחזירו לה את הסרטונים. ״לצערי לא היה לי גיבוי של הסרטונים. אלו הסרטונים היחידים שיש לי מיובל  זמן קצר לפני שנפטר מסרטן. הוא שמח, רקד עם עידן. מבחינתי שכל הרכוש שהגנבים לקחו יהיה להם לתרופות, אבל לפחות שיתחשבו ויחזירו רק את הסרטונים״, מבקשת להב.  תגובות לדף