התקשורת הסלולרית
עמרם גולן

 

‏19 נובמבר 2010


התקשורת הסלולרית


חברים שלום רב,

לאחר מו"מ עם חברות הסלולר, החליט הצוות העוסק בנושא להאריך את החוזה עם חברת סלקום ב 3 שנים נוספות. הצלחנו במהלך המו"מ להשיג שיפור בתעריפי השירותים, דמי מנוי, עלות שיחות, הודעות ושאר הנושאים.

המעוניינים לקבל את הפירוט יפנו אלי במשרד

 

בתקופה הקרובה מתוכננים מספר מהלכים שיפורטו להלן:

א.     יתקיים אירוע בו יוצגו מגוון המכשירים ע"י נציגי החברות היצרניות כדי לאפשר לכל אחד להתרשם, להתלבט ולבחור את המכשיר שישרת אותו ב 3 השנים הקרובות.

תפורסם הודעה על מועד האירוע והוא יתקיים לפחות ב 2 מועדים שונים כדי להקל על הציבור ולאפשר לכולם להתרשם ולבחור.

תפורסם ברבים רשימת כל המכשירים המוצעים, מחיריהם ורמת ההחזר. אפשר ורצוי להיכנס לאתר סלקום באינטרנט, לראות את מכשירים, לבחון את ההבדלים, להתרשם ולבוא מוכנים.

חשוב לדעת, לא ניתן יהיה להחליף מכשירים לאחר החלוקה אם "ערכת" המכשיר נפתחה ולכן כדאי לשקול היטב את הבחירה. נוער וילדים מתחת לכתה י"א, לא יוכלו לבחור את המכשיר ללא ליווי אחד ההורים. ניתן יהיה לקבל מכשיר חדש אך ורק תמורת  החזרת המכשיר הישן עם סוללה ומטען.

הפעלת קווים חדשים במידה ויהיו תעשה מיד לאחר גמר החלוקה למינויים קיימים

 

חברים, הרבה מאד מינויים מחזיקים היום מכשירי דור 3 יקרים, משלמים את חבילת הגלישה הצמודה להם ולא עושים בה שימוש. אנא שיקלו היטב אם יש לכם צורך במכשיר כזה או ניתן להסתפק במכשירי דור 2.5 – 2.75  זולים יותר, אמינים יותר וגם לא לשלם "סתם" על מכשיר יקר ושרות שלא עושים בו שימוש.

 

ב.      החל ממחזור החיוב המתחיל ב 14.12, יותאמו כל התעריפים לאלו החדשים.

ג.       תתקיים במועד שיפורסם (לפחות 2 מועדים) חלוקה מרוכזת של המכשירים שבה יקבל כל אחד את המכשיר שהזמין. בעת החלוקה יועברו כל התכנים מהטלפון הישן לחדש

ד.      מינויים שלא יוכלו מסיבות מובנות לבחור מכשיר חדש יחד עם כולם, יישארו עם הישן עד לרגע בו יוכלו להגיע אלי, לבחור ולקבל חדש.

ה.     מי שיעדיף להישאר עם מכשירו הישן ולא לשלם עבור מכשיר כלל, זה יהיה ניתן במגבלות של אישור ספציפי לדגם שברשותו.

    (המשך מתן שירות ואחריות ע"י סלקום)

ו.       ניתן יהיה לבטל או להקפיא (שמירת המספר) קווים קיימים.

 

עמרם גולן

תגובות לדף