אביב | ניסים ופלאי עולם שבוודאי לא הכרתם

לואי שוורצברג צילם סרט תלת מימד המבוסס על פלאי הטבע. בהרצאה שלפניכם הוא חולק את רגע השיא מהפרוייקט ומשתף את פלאי הטבע המדהימים ביותר כפי שהוא מכיר ותיעד אותם.

קרדיט תמונה: צילום מסך מהסרטון המצורף

קרדיט תמונה: צילום מסך מהסרטון המצורף

צפייה בהרצאות ברשת הפכו לדבר שבשגרה בשנים האחרונות. אתרים כמו יוטיוב הפכו את המלאכה לפשוטה מאי פעם ואתרים רבים מעלים הרצאות והדרכות מעניינות לרווחת הגולשים. במקביל, לפעמים נדמה שאנחנו מוצפים בעודף מידע, ומנת יתר של הרצאות דווקא בימים שאין לכם יותר מידי זמן, עשויה להיות לא יעילה. את השילוב היעיל בין זמן, עניין ותועלת מבצעים יפה מאוד ב-TED ובמקומות אחרים.

אנחנו בגיקטיים עוברים על מגוון רחב של הרצאות והדרכות ברשת ומאחר וכך החלטנו להציע לכם הרצאה מעניינת שאיתרנו מידי שבוע. לפעמים היא תהיה הרצאה קצרה מ-TED, לפעמים ממקומות אחרים, ולפעמים היא תהיה הרצאה ארוכה יותר. מה שבטוח – זאת תהיה הרצאה מעניינת.

אז אם יש לכם כמה דקות פנויות במהלך סוף השבוע, אתם מוזמנים להצטרף אלינו להרצאה וללמוד משהו חדש ומעניין.

ניסים ופלאי עולם שבוודאי לא הכרתם

לואי שוואצברג הוא צלם, במאי ומפיק שלוכד תמונות מרהיבות מהחיים בטבע. בהרצאה הקצרה שלפניכם (7 וחצי דקות) הוא חולק את רגע השיא מהפרוייקט האחרון שלו, סרט בתלת מימד בשם ״התעלומות של העולם הבלתי נראה״ ומשתף את העולם הבלתי נראה, ואת הפלאים המדהימים של הטבע כפי שהוא מכיר ויוצר אותם.מתוך אתר http://www.geektime.co.il/

תגובות לדף