ירוק, משתף, צעיר - אתר WeShare - שווה להרשם
המלצות אתר ג"ש

אתר WeShare הוא גוף התקשורת שמטרתו לקדם כלכלה שיתופית.

מודל כלכלי חדש צומח בעולם. הרעיון מדבר על שינוי הגישה של צרכנים בכל העולם - מבעלות פרטית לגישה אל משאבים ושירותים. ביחד, קהילות וערים שלמות משתמשות בחיבור של הרשת כדי לעשות יותר עם פחות ע''י השכרה, השאלה, החלפה, סחר חליפין, מטבעות מקומיים ושיתוף של מוצרים ושירותים בקנה מידה חסר תקדים. WeShare הוא מגזין של ועבור הקהילה הזאת.

אנו חיים בעידן שבו הטכנולוגיה מגדירה מחדש כל היבט בחיינו, ומאפשרת לנו להיות מקושרים יותר וקרובים יותר, אם נעז. חברות רבות בנו עסקים משגשגים על הנכונות של בני אדם לשתף פעולה ולתת אמון, תוך שיתוף ידע ומשאבים - החל מפייסבוק, שהפכה את המילה ״שתף״ למושג, וכלה בחברות כמו AirBNB, Lyft, KickStarter, ועוד.

במקביל למהפכה הטכנולוגית, אנו מבינים שהאופן שבו החברה שלנו מתנהלת הוא פגום: אנו עסוקים במרדף אחר כסף, מנוכרים זה מזה, מכניסים לגופנו מזונות שפוגעים בנו ומסכנים אותנו, מזהמים את הכוכב היחיד שיש לנו כרגע, ועוד ועוד. רבים חווים צורך להתחבר חזרה לקהילה, להתקרב לאוכל שלנו ולראות איך הוא נוצר (ואולי אף לגדל אותו בעצמנו), להאט את המירוץ ולחיות חיים צנועים יותר, ולהפסיק בצרכנות כדרך להגשמה עצמית.

אם הזדהיתם לדברים שנאמרו קודם, אתכם אנחנו רוצים לדבר. אנחנו רוצים שתקראו את הכתבות שמתפרסמות כאן, ותראו שיש דרך אחרת, ושאתם חלק מתנועה עולמית רבת עוצמה. אנו רוצים שתספרו לנו על נושאים מעניינים שכדאי לנו לשתף עם כלל הקהילה. אנו רוצים לשמוע על אנשים יוצאי דופן שמניעים שיתופי פעולה במקומות הכי צפויים ולא צפויים. ואנו רוצים שתצטרפו אלינו, ותשתפו בעצמכם כחברים מלאים במערכת.

תודה שקראתם עד כה, נשמח אם תשתפו את חבריכם בהזמנה זו.


http://www.weshare.org.il/

תגובות לדף