חברי הקיבוצים למען הילדים בסוריה - תמונות מההתרמה בגן שמואל
אתר הקיבוצים / תמונות של אירית עמיר
21/12/2016

התנועה הקיבוצית והקיבוצים בכל רחבי הארץ נרתמים למאמצים למען הילדים נפגעי האסון ההומניטרי בסוריה

  
בשבוע הקרוב יאספו חברי הקיבוצים אלפי אריזות מזון לתינוקות וילדים על מנת להטיסן למרכזי הסיוע ההומניטריים. בכל קיבוץ תיפתח עמדת איסוף אליה יביאו הורי הילדים והחברים בכלל אריזות של תרכובת מזון לתינוקות.

  
התנועה חברה לארגון Israeli Flying Aid המתמחה בהענקת סיוע מציל חיים לאוכלוסיות במדינות אסון וסיכסוך, אשר עושה כול שביכולתו על מנת להקל ולו במעט על סבלם של ניזוקי האלימות של אסד.

  
גיל לין, המשנה למזכ"ל התנועה הקיבוצית אמר: "כיהודים איננו יכולים לשתוק ולהעלים עין מהמתרחש. כעם שסבל רדיפות לאורך אלפי שנים ועבר שואה בזמן שהעולם עמד מנגד, איננו יכולים להשאר אדישים. אנו מרגישים שכתנועה גדולה יש לנו יכולת להשיא תרומה של ממש עבור הילדים".

  
גיל מושקוביץ, רכז המשימות הלאומיות בתנועה הקיבוצית: "חברי הקיבוצים מבקשים לתרום ולהקל ולו במעט על מצוקת קורבנות  הטבח והרדיפה באזורי הלחימה בסוריה, מבלי לחשוש שמאמצינו ישרתו את הכוחות האלימים. לי באופן אישי יש שני ילדים קטנטנים והמצב לא נותן לי מנוח".

  
מושקוביץ הוסיף כי כל אזרח ואזרחית מוזמנים להביא אריזות מזון לתינוקות לקיבוץ הקרוב אל ביתם. ניתן ליצור קשר בטלפון 052-4840770 על מנת לקבל פרטים.

 

מצ"ב מכתב לקיבוצים על התרומות לילדים מסוריה

 

העתקת קישור 


גלריית תמונות
תגובות לדף