ברכת ההורים של קבוצת ירח המצטרפת לשומר הצעיר
זהר בן שימול, התמונות של אילן בן שימול

ברכת ההורים של קבוצת ירח המצטרפת לשומר הצעיר

ל"ג בעומר 2010

 

ערב טוב לכל הקהל, לנציגי השוה"צ, מדריכים וחניכים בקן גן שמואל, משפחות קבוצת "ירח" וכמובן ילדי קבוצת ירח היקרים.

 

הערב אתם מצטרפים לתנועת השומר הצעיר. תנועת הנוער הציונית הראשונה, שנוסדה לפני 100 שנה בפולין שבאירופה. זוהי התנועה שלנו, של משפחותינו. ההורים של הסבים שלכם כבר היו חניכים בשומר הצעיר, הסבים שלכם היו חניכים בה , וכמובן ההורים שלכם .

ואתם - זכיתם להצטרף לתנועה המפוארת הזו בימים אלה כאשר קיבוץ גן שמואל,מראשוני הקיבוצים של השומר הצעיר בארץ,  חוגג 90 שנה להיווסדו, וכך אתם ממשיכים את שרשרת הדורות ואנו מברכים אתכם מכל הלב על הצטרפותכם ומאחלים לכם שפע של חוויות מהנות ומעצבות כפי שהיו גם לנו ואף יותר.

 

התנועה כיום פורחת ולה אלפי חניכים בכל רחבי הארץ. כנראה שערכי אמת הם נצחיים והזמן החולף רק מוכיח את נכונותם ותקפותם. שלושת הדגלים עליהם עומדת התנועה – דגל הציונות, במובן של אהבת המדינה ודאגה להמשך קיומה, דגל הסוציאליזם במובן של שאיפה מתמדת לצדק ושיוויון חברתי ודגל אחוות העמים במובן של חתירה קבועה  לשלום בינינו לבין שכננו. לאורם של שלושה דגלים אלה חונכנו אנחנו ההורים, ולאורם אנו מבקשים לחנך גם  אתכם ילדינו היקרים.

 

בהזדמנות זו אנו רוצים לחזק את ידיהם של אנשי השומר הצעיר המדריכים בקן גן שמואל, לומר תודה וחזק ואמץ למדריכים של קבוצת ירח – בר בנדק וגפן אהרון הנפלאים,לחברי הגרעין שאנו רואים אותם בשבילים בחולצות שומריות ובאופן מיוחד לרעות ואלינור אשר אחראיות על הפעילות השומרית מטעם הגרעין ולצוות החינוכי של הנעורים שבזכותכם פעילות ענפה זו מתאפשרת.  

 

ולסיום - ילדינו היקרים - שתהיה דרככם בתנועה דרך משמעותית ורבה בעשייה.

חזק ואמץ. בשם ההורים, זהר בן שימול 

 

 

תמונות של אילן בן שימול
תגובות לדף