אתר גן שמואל החדיש עולה לאוויר
הודעה והתנצלות

לאחר מספר חודשים של עבודה רבה, עולה היום ערב ראש השנה תשע"ד, 4/9/2013, אתר גן שמואל המשודרג!

החלטנו להעלות את האתר למרות שעדיין לא הכל מושלם בו, ועל כך אנו מתנצלים מראש.

הטיפול ביבוא ועדכון טכנולוגי ועיצובי של מעל 1,500 דפים, נעשתה באופן גורף ואוטומטי ולכן יתכן שתתקלו בדפים משובשים או פריטים חסרים, כאן זקוקים לכם, גולשים יקרים, לאיתור הדפים הללו.


טכנולוגיה חדישה

כמתבקש מדי כמה שנים בתחום דינמי, משתנה ומתפתח כל כך כמו האינטרנט, גם אנחנו קפצנו לשורה הראשונה של הטכנולוגיה העדכנית של הרשת, והקמנו את אתר גן שמואל מחדש על טכנולוגיה המתקדמת ביותר של אתר המותאם לסמארטפון ולמסכים בכל הגדלים, ניידים, טאבלטים וכמובן למחשבי שולחן.

התוצאה היא אתר חדיש, גדול, נוח לתפעול ולצפייה מכל התקן ובכל זמן.

כמו כן האתר לבש עיצוב גראפי חדש ועכשווי המתאים לבסיס הטכנולוגי משתנה ממסך למסך.


שם וסיסמה  - אזור מוגן

שימו לב, האתר מתחלק לאזור גלוי לציבור הרחב ולאזור מוגן לצפייה למשתמשים בעלי הרשאות: חברים, מועמדים ותושבים. דפים שאינם מוגנים יופיעו גם בחידושים של האזור הציבורי, החיצוני, כמו: דפים עם תמונות, מהארכיון, סרטים ועו, להנאת הציבור הרחב.

באתר הפנימי, משתמש רשום, יכול וצריך לעדכן את הפרטים כגון: שינוי סיסמה, שינוי מספר נייד או כתובת דוא"ל, שכן פרטי הקשר האלה מופיעים בספר הטלפונים, וחשוב שיהיו נכונים ועדכניים.


התחדשות והמשכיות

ביצענו העברה של כל הקבצים הישנים לטכנולוגיה החדשה ולעיצוב החדש וכאמור, יתכן מאד שתמצאו דפים לא תקינים, אנחנו מבקשים אנא שלחו לנו את הקישור של הדפים האלה ע"מ שנתקן אותם.

ניסינו ככל האפשר לשמור על מבנה המדורים והתפריטים המוכרים, אך לא תמיד זה התאפשר, אתם מוזמנים להעיר, לשאול ולהציע פתרונות נוספים.


אלו המדורים, הכלים והפונקציות באתר:


בקרוב יהיו מדורים חדשים

  • השלמת קריאות שירות - ענפי עזר נוספים.
  • יצירת רשימות תפוצה אישיות ומוסדיות.
  • בלוג קהילתי ותוכן גולשים.
  • מערכת תורים מקוונת.

אנו מקווים שאתר ג"ש ימשיך לתת את השירות לו הוא נועד: שקיפות מרבית, מידע זמין ועדכני, העברת חוויות תרבות במדיה, תיעוד ושירותים מקוונים לחברים.

נשמח לבקשות, הערות והארות וכל רעיון ועצה מועילים.

תודה למוסדות על שיתוף הפעולה ולאנשי מגוון על ההתגייסות!

שנה טובה! צוות האתר

ישראל רפפורט וטל רותם


תגובות לדף